Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/7542
Title: Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з курсу «Історії світової музики» для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», напряму підготовки 025 «Музичне мистецтво»
Authors: Палійчук, Ірина Степанівна
Issue Date: 2018
Publisher: Івано-Франківськ : «Фоліант»
Citation: Палійчук І. С. Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з курсу «Історії світової музики» для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», напряму підготовки 025 «Музичне мистецтво». Івано-Франківськ : «Фоліант», 2018. 78 с.
Description: Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з курсу «Історії світової музики» для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», напряму підготовки 025 «Музичне мистецтво» укладені відповідно до вимог підготовки фахівців, представлених у законодавчих та нормативних документах про вищу освіту. «Історія світової музики» входить у цикл фундаментальних дисциплін і є обов’язковою для вивчення.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/7542
Appears in Collections:Навчальні матеріали (ННІМ)Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.