Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/689
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorКаладеві, В.-
dc.contributor.authorМуругешан, Р.-
dc.contributor.authorПаттабіраман, К.-
dc.date.accessioned2019-10-18T09:13:47Z-
dc.date.available2019-10-18T09:13:47Z-
dc.date.issued2017-
dc.identifier.citationКаладеві В. Перші перевизначені індекси Загреба для деяких класів графів / В. Каладеві, Р. Муругешан, К. Паттабіраман // Карпатські математичні публікації. - 2017. - Т. 9. - № 2. - С. 134-144.uk_UA
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/689-
dc.description.abstractУ цій статті ми отримуємо значення перших переформульованих індексів Загреба деяких похідних графів, таких як подвійний граф, подовжений подвійний граф, шиповий граф, напівподілений вершиний коронний граф, напівподілений граф та паралельний трикутний граф. Крім того обчислено перші переформульовані індекси Загреба для двох важливих перетворень графів таких як граф узагальненого перетворення та узагальнений граф Міцельск’яна.uk_UA
dc.language.isoenuk_UA
dc.subjectіндекс Загребаuk_UA
dc.subjectперевизначений індекс Загребаuk_UA
dc.subjectпохідні графиuk_UA
dc.titleПерші перевизначені індекси Загреба для деяких класів графівuk_UA
dc.title.alternativeFirst reformulated zagreb indices of some classes of graphsuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Т. 9, № 2

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
1834-6377-3-PB.pdf143.76 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.