Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/5804
Назва: НЕГАТИВНІ ЗМІНИ В МОДЕЛЯХ ПОВЕДІНКИ СУСПІЛЬСТВА ПІД ВПЛИВОМ РЕКЛАМИ
Автори: Холод, Олександр Михайлович
Ключові слова: Інмутація; мутація; модель інмутації суспільства; реклама.
Дата публікації: 2018
Видавництво: Видавництво наукового журналу "Соціальні комунікації: теорія і практика"
Бібліографічний опис: Холод О.М. НЕГАТИВНІ ЗМІНИ В МОДЕЛЯХ ПОВЕДІНКИ СУСПІЛЬСТВА ПІД ВПЛИВОМ РЕКЛАМИ // Соціальні комунікації: теорія і практика : наук. журн. [наук. і літ. ред. Г. Я. Холод, наук. ред. О. М. Холод]. – Т. 7. – К., 2018. – С. 52-73.
Серія/номер: Том 7;7
Короткий огляд (реферат): Стаття присвячена аналізу реклами як інмутації суспільства, метою якого став аналіз реклами як інмутації суспільства. Методи. Основними теоретичними методами нашого дослідження стали гіпотетико-дедуктивний метод, методом сходження від абстрактності до конкретного. Емпіричними методами для нашого дослідження обрали якісне спостереження, опис, кількісно-якісний аналіз. Гіпотеза: реклама є показником інмутації суспільства (зміни моделей поведінки суспільства на гірше). Мета: рекламу слід вважати фактором інмутації суспільства. Висновки. У результаті здійсненого теоретико-емпіричного дослідження ми змушені констатувати, що висунута нами гіпотеза підтвердилася частково, а поставлена мета доведена не повною мірою. У гіпотезі висловили думку про те, що реклама є фактором інмутації суспільства, але результати дослідження дозволяють констатувати, що реклама (рекламне явище) може фіксувати не тільки інмутацію суспільства, а і його мутацію. Процеси мутації суспільства під впливом рекламного явища щільно пов’язані з процесами інмутації суспільства. Мутація та інмутація є двома боками одного й того самого явища, а саме – маніпуляції суспільства. Останнє твердження доводиться як наявністю диференціації реакцій респондентів нашого дослідження на оцінки, що свідчать про мутацію суспільства, так й інмутацію. Мета нашого дослідження була досягнута неповною мірою тому, що рекламу слід вважати фактором не тільки інмутації суспільства, а й мутації тощо. Також було встановлено, що взаємозв’язок мутаційних та інмутаційних процесів у суб’єкт-індивідних та об’єкт-соціальних оцінках респондентів рекламних явищ крізь призму епістем різних історичних епох є свідченням їхнього системного характеру.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/5804
ISSN: 2524-0471
2522-9125
Розташовується у зібраннях:Наукові видання (ФФілолог)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
+ Холод О.М. - текст.pdf1.27 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.