Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/4116
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Гой, Тарас Петрович | - |
dc.contributor.author | Савка, Іван Ярославович | - |
dc.date.accessioned | 2020-04-03T10:08:43Z | - |
dc.date.available | 2020-04-03T10:08:43Z | - |
dc.date.issued | 2014 | - |
dc.identifier.citation | Гой, Т.П. Про задачу з нелокальними умовами для лінійного гіперболічного оператора зі сталими коефіцієнтами / Т.П. Гой, І.Я. Савка // Сучасні тенденції розвитку математики та її прикладні аспекти – 2014: Матеріали ІІI Міжнар. наук.-практ. конф., 20 трав. 2014 р. − Донецьк: ДонНУЕТ, 2014. – С. 20-23. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/4116 | - |
dc.language.iso | uk_UA | uk_UA |
dc.subject | нелокальна крайова задача | uk_UA |
dc.subject | нелокальні крайові умови | uk_UA |
dc.subject | гіперболічний оператор | uk_UA |
dc.subject | міра Лебега | uk_UA |
dc.subject | малий знаменник | uk_UA |
dc.title | Про задачу з нелокальними умовами для лінійного гіперболічного оператора зі сталими коефіцієнтами | uk_UA |
dc.type | Thesis | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Статті та тези (ФМІ) |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
s1_20_05_14(pages)-2.pdf | 182.89 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.