Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/3841
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Гой, Тарас Петрович | - |
dc.contributor.author | Негрич, Марія Петрівна | - |
dc.contributor.author | Савка, Іван Ярославович | - |
dc.date.accessioned | 2020-04-02T10:31:55Z | - |
dc.date.available | 2020-04-02T10:31:55Z | - |
dc.date.issued | 2017 | - |
dc.identifier.citation | Гой, Т.П. Про коректну розв'язність періодичної крайової задачі для рівняння руху балки з нежорстким закріпленням кінців / Т.П. Гой, М.П. Негрич, І.Я. Савка ,// Тези Всеукр. наук. конф. «Сучасні проблеми теорії ймовірностей та математичного аналізу», 22 – 25 лют. 2017, Ворохта. – Івано-Франківськ : Прикарпатський нац. ун-т ім. В. Стефаника, 2017. – С. 110-112. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/3841 | - |
dc.language.iso | uk_UA | uk_UA |
dc.subject | гіперболічне рівняння | uk_UA |
dc.subject | періодична крайова задача | uk_UA |
dc.subject | малий знаменник | uk_UA |
dc.subject | міра Лебега | uk_UA |
dc.title | Про коректну розв'язність періодичної крайової задачі для рівняння руху балки з нежорстким закріпленням кінців | uk_UA |
dc.type | Thesis | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Статті та тези (ФМІ) |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
Tesis2017_1(pages).pdf | 501.74 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.