Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/3838
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Гой, Тарас Петрович | - |
dc.contributor.author | Заторський, Роман Андрійович | - |
dc.date.accessioned | 2020-04-02T10:31:25Z | - |
dc.date.available | 2020-04-02T10:31:25Z | - |
dc.date.issued | 2018 | - |
dc.identifier.citation | Goy, T. On multinomial identities for Pell and Pell-Lucas polynomials / T. Goy, R. Zatorsky // Тези доповідей VI Всеукр. мат. конф. «Нелінійні проблеми аналізу» ім. Б. В. Василишина, 27–29 верес. 2018 р., Івано-Франківськ – Микуличин. – Івано-Франківськ : Голіней, 2018. – С. 71-72. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/3838 | - |
dc.description.abstract | We investigate some families of Toeplitz–Hessenberg determinants the entries of which are Pell and Pell–Lucas polynomials. This leads us to discover some identities for these polynomials | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.subject | Pell sequence | uk_UA |
dc.subject | Pell number | uk_UA |
dc.subject | Pell-Lucas sequence | uk_UA |
dc.subject | Pell-Lucas number | uk_UA |
dc.subject | Toeplitz–Hessenberg determinant | uk_UA |
dc.title | On multinomial identities for Pell and Pell-Lucas polynomials | uk_UA |
dc.type | Thesis | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Статті та тези (ФМІ) |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
Tezy_cnf_npa2018(pages).pdf | 110.66 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.