Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/3298
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Гой, Тарас Петрович | - |
dc.contributor.author | Заторський, Роман Андрійович | - |
dc.date.accessioned | 2020-03-31T16:12:34Z | - |
dc.date.available | 2020-03-31T16:12:34Z | - |
dc.date.issued | 2015 | - |
dc.identifier.citation | Гой, Т.П. Решение квадратных диофантовых уравнений с помощью систем линейных рекуррентных уравнений / Т.П. Гой, Р.А. Заторский // Межвуз. Сб. науч. тр. «Математика и естественные науки. Теория и практика». – Ярославль: Издат. Дом ЯГТУ, 2015. – Вып. 10. – С. 31-34. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/3298 | - |
dc.description.abstract | Показаны возможности использования систем линейных рекур¬рентных уравнений второго порядка c постоянными коэффициентами для решения квадратных диофантовых уравнений. | uk_UA |
dc.language.iso | ru_RU | uk_UA |
dc.subject | квадратное диофантово уравнение | uk_UA |
dc.subject | рекуррентное уравнение | uk_UA |
dc.subject | уравнение Пелля. | uk_UA |
dc.title | Решение квадратных диофантовых уравнений с помощью систем линейных рекуррентных уравнений | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Статті та тези (ФМІ) |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
math_10(1).pdf | 141.95 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.