Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/2459
Назва: Стратегічний набір як невід’ємний інструмент розвитку сільськогосподарських підприємств
Інші назви: Strategic Set as an Essential Tool for the Development of Agricultural Enterprises
Автори: Якубів, Валентина Михайлівна
Боришкевич, Ірина Ігорівна
Ключові слова: стратегічний набір
стратегія
план
розвиток
сільськогосподарські підприємства
Дата публікації: 2017
Видавництво: Проблеми економіки
Бібліографічний опис: Якубів В. М., Боришкевич І. І. Стратегічний набір як невід’ємний інструмент розвитку сільськогосподарських підприємств // Проблеми економіки. 2017. № 1. С. 284-289.
Короткий огляд (реферат): Метою статті є визначення сутності поняття “стратегічний набір” через дослідження підходів різних науковців до цього терміна, узагальнення наявних видів стратегій і приведення їх до особливостей аграрного сектора, а також висвітлення необхідності формування стратегічного набору для розвитку сільськогосподарських підприємств. У процесі написання статті використано такі методи наукового пізнання: індукції та дедукції, метод логічного аналізу – при обґрунтуванні наявних понять стратегічного набору та різновидів стратегій; метод теоретичного моделювання – для розробки поняття стратегічного набору; метод систематизації – при комплексному дослідженні стратегій розвитку підприємства та їх узагальненні. Проаналізовано наявні підходи до визначення сутності поняття “стратегічний набір”. Досліджено стратегічний набір як ефективний та невід’ємний інструмент забезпечення конкурентоспроможності сільськогосподарського підприємства. Запропоновано інтерпретацію терміна “стратегічний набір”, а також два нових види стратегії, виходячи з актуальних тенденцій аграрного ринку. Встановлено, що правильно розроблений набір стратегій складає основу стратегічного планування і є запорукою успіху сільськогосподарського підприємства. Наукова новизна одержаних результатів полягає в узагальненні та поглибленні теоретичних положень щодо стратегічного набору, удосконаленні понятійно-категоріального апарату та доповненні наявних видів стратегій новими згідно з сучасним станом аграрного сектора. Отримані результати дослідження формують підґрунтя щодо подальшого обґрунтування необхідності розробки стратегічного набору, який забезпечує ефективне досягнення поставлених цілей і сформованої місії.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/2459
Розташовується у зібраннях:Статті та тези (ІПОДП)



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.