Please use this identifier to cite or link to this item:
http://hdl.handle.net/123456789/22433
Title: | Наближення функцiй класу Гельдера бiгармонiйними iнтегралами Пуассона |
Other Titles: | Approximation of functions from Hӧlder class by biharmonic Poisson integrals |
Authors: | Харкевич, Юрій Іліодорович Шутовський, Арсен Миколайович |
Keywords: | клас Гельдера бігармонійне рівняння бiгармонiйний iнтеграл Пуассона |
Issue Date: | 2024 |
Publisher: | Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника |
Citation: | Харкевич Ю. І. Наближення функцiй класу Гельдера бiгармонiйними iнтегралами Пуассона / Ю. І. Харкевич, А. М. Шутовський // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 631-637. |
Abstract: | Бiгармонiйне рiвняння в декартових координатах розглянуто для випадку верхньої пiвплощини. Розв’язок такого диференцiального рiвняння четвертого порядку в частинних похiдних для заданих крайових умов подано у виглядi iнтеграла вiд добутку функцiї та дельтаподiбного ядра, який у данiй роботi вiдiграє роль наближувального агрегату. Знайдено точну рiвнiсть для верхньої межi вiдхилення функцiй класу Гельдера вiд розглядуваного бiгармонiйного оператора Пуассона в рiвномiрнiй метрицi. |
URI: | http://hdl.handle.net/123456789/22433 |
Appears in Collections: | Т. 16, № 2 |
Files in This Item:
File | Description | Size | Format | |
---|---|---|---|---|
631-637.pdf | 99.68 kB | Adobe PDF | View/Open |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.