Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/22431
Title: Теореми про нерухомі точки для узагальнених стисків в зміненому JS-метричному просторі з графом
Other Titles: Fixed point theorems for generalised contractions in altering JS-metric space with graph
Authors: Аль-Шаммарі, І.
Езель, С.
Гнаначандра, П.
Варуння, Х. М. Дж.
Keywords: JS-метрика
змінена JS-метрика
узагальнений G -стиск
узагальнене відображення G -Каннана
узагальнене відображення G -Чаттерджі
Issue Date: 2024
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: Аль-Шаммарі І. Теореми про нерухомі точки для узагальнених стисків в зміненому JS-метричному просторі з графом / І. Аль-Шаммарі, С. Езель, П. Гнаначандра, Х. М. Дж. Варуння // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 606-616.
Abstract: У цій статті ми пропонуємо розширення метричного простору, введеного М. Джлелі та Б. Саметом (JS-метричний простір). Це розширення здійснюється за допомогою зміненої функції відстані, тому його названо "змінена JS-метрика". Ідея нерухомих точок для стискаючих відображень, наділених графом, була вперше представлена Я. Яхимським у 2008 році. Після цього багато дослідників розвивали цю ідею та запропонували різноманітні стискаючі відображення, наділені графом. Натхненні цими ідеями, ми узагальнили деякі відомі стискаючі відображення, описані в літературі, які наділені графом. Крім того, ми навели результати щодо нерухомих точок для цих стискань у зміненому JS-метричному просторі.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/22431
Appears in Collections:Т. 16, № 2

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
593-605.pdf142.7 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.