Please use this identifier to cite or link to this item:
http://hdl.handle.net/123456789/22429
Title: | Замітка про нормальні максимальні підгрупи у кільцях з діленнями Мальцева-Неймана |
Other Titles: | A note on normal maximal subgroups in Mal'cev-Neumann division rings |
Authors: | Дан, Л. К. Део, Т. Т. |
Keywords: | кільце з діленням максимальна підгрупа нормальна максимальна підгрупа кільце з діленням Мальцева-Неймана |
Issue Date: | 2024 |
Publisher: | Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника |
Citation: | Дан Л. К. Замітка про нормальні максимальні підгрупи у кільцях з діленнями Мальцева-Неймана / Л. К. Дан, Т. Т. Део // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 587-592. |
Abstract: | Метою цієї роботи є опис нормальних максимальних підгруп одиничних груп кілець з діленнями Мальцева-Неймана. Як наслідок, ми ствердно відповідаємо на гіпотезу, висунуту в [Akbari S., Mahdavi-Hezavehi M. On the existence of normal maximal subgroups in division rings. J. Pure Appl. Algebra 2002, 171 (2 − 3), 123 − 131], стосовно кілець з діленнями Мальцева-Неймана для нециклічних вільних груп. |
URI: | http://hdl.handle.net/123456789/22429 |
Appears in Collections: | Т. 16, № 2 |
Files in This Item:
File | Description | Size | Format | |
---|---|---|---|---|
587-592.pdf | 92.11 kB | Adobe PDF | View/Open |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.