Please use this identifier to cite or link to this item:
http://hdl.handle.net/123456789/22428
Title: | Нова модифікація методу скінченних різниць для розв'язання задач передачі для диференціальних рівнянь на двох інтервалах |
Other Titles: | A new modification of the finite difference method for solving transmission problems for two-interval differential equations |
Authors: | Чавушоглу, С. Мухтаров, Ф. С. Мухтаров, О. Ш. |
Keywords: | умова передачі сингулярна точка метод скінченних різниць крайова задача на двох інтервалах |
Issue Date: | 2024 |
Publisher: | Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника |
Citation: | Чавушоглу С. Нова модифікація методу скінченних різниць для розв'язання задач передачі для диференціальних рівнянь на двох інтервалах / С. Чавушоглу, Ф. С. Мухтаров, О. Ш. Мухтаров // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 575-586. |
Abstract: | У цій статті ми розглядаємо новий тип крайових задач, основною особливістю яких є характер диференціального рівняння, що розв'язується, та накладені крайові умови. Зокрема, диференціальне рівняння розглядається на двох неперетинних відрізках із спільною точкою, на яку накладаються додаткові умови взаємодії, так звані умови передачі. Як відомо, класичні аналітичні та чисельні методи призначені для розв'язування диференціальних рівнянь на одному відрізку без умов передачі. Основною метою цієї роботи є розробка нової модифікації класичного методу скінченних різниць для розв'язування крайових задач передачі на двох відрізках. |
URI: | http://hdl.handle.net/123456789/22428 |
Appears in Collections: | Т. 16, № 2 |
Files in This Item:
File | Description | Size | Format | |
---|---|---|---|---|
575-586.pdf | 406.18 kB | Adobe PDF | View/Open |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.