Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/22426
Title: Знаковий граф без інверсій деякої групи
Other Titles: Non-inverse signed graph of a group
Authors: Амрін, Дж.
Надуват, С.
Keywords: алгебраїчний граф
граф без інверсій
знаковий граф без інверсій
Issue Date: 2024
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: Амрін Дж. Знаковий граф без інверсій деякої групи / Дж. Амрін, С. Надуват // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 565-574.
Abstract: Нехай G − група з бінарною операцією ∗ . Граф без інверсій (скорочено, i ∗ -граф) групи G , який ми позначимо Γ , є простим графом з множиною вершин, що складається з елементів G , де дві вершини x , y ∈ Γ є сусідніми, якщо x та y не є інверсіями одна одної. Тобто, x − y тоді і тільки тоді, коли x ∗ y ≠ i G ≠ y ∗ x , де i G − нейтральний елемент групи G . У цій статті ми розширюємо вивчення i ∗ -графів на випадок знакових графів, вводячи i ∗ -знакові графи. Ми характеризуємо графи, для яких i ∗ -знакові графи та неговані i ∗ -знакові графи є збалансованими, знаково-сумісними, послідовними та k -кластеризованими. Крім того, ми визначаємо індекс фрустрації i ∗ -знакового графа. Додатково ми характеризуємо однорідні знакові графи без інверсій та досліджуємо такі їх властивості, як мережева регулярність і еквівалентність відносно перестановок знаків.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/22426
Appears in Collections:Т. 16, № 2

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
565-574.pdf121.11 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.