Please use this identifier to cite or link to this item:
http://hdl.handle.net/123456789/22425
Title: | δ -Майже солітон Річчі на тривимірному транс-Сасакяновому многовиді |
Other Titles: | δ -Almost Ricci soliton on 3-dimensional trans-Sasakian manifold |
Authors: | Асет, Т. |
Keywords: | солітон Річчі δ -майже солітон Річчі транс-Сасакяновий многовид |
Issue Date: | 2024 |
Publisher: | Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника |
Citation: | Асет Т. δ -Almost Ricci soliton on 3-dimensional trans-Sasakian manifold / Т. Асет // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 558-564. |
Abstract: | У цій роботі ми розглядаємо δ -майже солітон Річчі на тривимірному транс-Сасакяновому многовиді, який допускає η -паралельний тензор Річчі. Ми наводимо деякі умови для P ⋅ ϕ = 0 , P ⋅ S = 0 , Q ⋅ P = 0 . Також показано, що на тривимірному транс-Сасакяновому многовиді, який допускає циклічний тензор Річчі, існує майже псевдосиметричний δ -майже солітон Річчі. Насамкінець, ми наводимо приклад для перевірки отриманих результатів. |
URI: | http://hdl.handle.net/123456789/22425 |
Appears in Collections: | Т. 16, № 2 |
Files in This Item:
File | Description | Size | Format | |
---|---|---|---|---|
558-564.pdf | 88.02 kB | Adobe PDF | View/Open |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.