Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/22423
Title: Теорема єдиності для рівнянь Штурма-Ліувіля зі спектральним параметром, який нелінійно міститься в граничній умові
Other Titles: A uniqueness theorem for Sturm-Liouville equations with a spectral parameter nonlinearly contained in the boundary condition
Authors: Фарзуллазаде, Р. Г.
Мамедов, Х. Р.
Keywords: теорема єдиності
дані розсіювання
нормалізаційний поліном
фундаментальне рівняння
Issue Date: 2024
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: Фарзуллазаде Р. Г. Теорема єдиності для рівнянь Штурма-Ліувіля зі спектральним параметром, який нелінійно міститься в граничній умові / Р. Г. Фарзуллазаде, Х. Р. Мамедов // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 548-557.
Abstract: У даній роботі розглядається обернена задача розсіяння для рівняння Штурма-Ліувілля на напівнескінченному інтервалі з нелінійним спектральним параметром у граничній умові. Визначено дані розсіювання задачі та досліджено властивості даних розсіювання. Отримано фундаментальне рівняння та досліджено унікальність алгоритму для потенціалу із заданими даними розсіювання.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/22423
Appears in Collections:Т. 16, № 2

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
548-557.pdf119.03 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.