Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/22395
Title: Деякі солітони на α -косимплектичних многовидах
Other Titles: Certain solitons on α -cosymplectic manifolds
Authors: Сардар, А.
Саркар, А.
Keywords: солітон Айнштайна
η -солітон Річчі
η -солітон Ямабе
α -косимплектичний многовид
Issue Date: 2024
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: Сардар А. Деякі солітони на α -косимплектичних многовидах / А. Сардар, А. Саркар // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 539-547.
Abstract: У цій статті ми характеризуємо деякі солітони, такі як η -солітон Айнштайна, η -солітон Ямабе та солітон Річчі-Ямабе на α -косимплектичних многовидах. Крім того, ми характеризуємо 3 -вимірні α -косимплектичні многовиди з ґрадієнтним солітоном Річчі-Ямабе. Насамкінець, ми будуємо приклад.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/22395
Appears in Collections:Т. 16, № 2

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
539-547.pdf104.87 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.