Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/22390
Title: Диференціальні системи в просторах Соболєва з найбільш загальними неоднорідними крайовими умовами
Other Titles: Differential systems in Sobolev spaces with generic inhomogeneous boundary conditions
Authors: Михайлець, Володимир Андрійович
Атласюк, Олена Миколаївна
Keywords: простір Соболєва
оператор Фредгольма
індекс оператора
гранична теорема
простір Соболєва
оператор Фредгольма
Issue Date: 2024
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: Михайлець В. А. Диференціальні системи в просторах Соболєва з найбільш загальними неоднорідними крайовими умовами / В. А. Михайлець, О. М. Атласюк // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 523-538.
Abstract: Робота містить огляд результатів стосовно лінійних систем звичайних диференціальних рівнянь довільного порядку на скінченному інтервалі з найбільш загальними неоднорідними крайовими умовами у просторах Соболєва. Досліджено характер розв'язності таких задач, встановлено їх фредгольмовість, знайдено їх індекси, виміри їх ядер та коядер. Крім того, отримано необхідні і достатні умови неперервності за параметром розв'язків введених класів крайових задач у просторах Соболєва довільного порядку.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/22390
Appears in Collections:Т. 16, № 2

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
523-538.pdf170.77 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.