Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/22386
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorКутлу, Ш.-
dc.contributor.authorКарслі, Х.-
dc.contributor.authorТашделен Єшилдал, Ф.-
dc.date.accessioned2025-03-19T09:31:52Z-
dc.date.available2025-03-19T09:31:52Z-
dc.date.issued2024-
dc.identifier.citationКутлу Ш. Оператори Лотоцького-Хлодовського типу Канторовича-Станку / Ш. Кутлу, Х. Карслі, Ф. Ташделен Єшилдал // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 512-522.uk_UA
dc.identifier.other10.15330/cmp.16.2.512-522-
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/22386-
dc.description.abstractУ цьому дослідженні ми визначаємо оператори Лотоцького-Хлодовського типу Канторовича-Станку та отримуємо деякі властивості апроксимації у зваженому просторі цих операторів. Крім того, ми доводимо результати типу Вороновської для операторів Лотоцького-Хлодовського типу Канторовича-Станку.uk_UA
dc.language.isoenuk_UA
dc.publisherПрикарпатський національний університет імені Василя Стефаникаuk_UA
dc.subjectапроксимаціяuk_UA
dc.subjectшвидкість збіжностіuk_UA
dc.subjectтеорема Коровкінаuk_UA
dc.subjectоператор Лотоцького-Хлодовського типу Канторовича-Станкуuk_UA
dc.titleОператори Лотоцького-Хлодовського типу Канторовича-Станкуuk_UA
dc.title.alternativeKantorovich-Stancu type Lototsky-Chlodowsky operatorsuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Appears in Collections:Т. 16, № 2

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
512-522.pdf123.78 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.