Please use this identifier to cite or link to this item:
http://hdl.handle.net/123456789/22386
Title: | Оператори Лотоцького-Хлодовського типу Канторовича-Станку |
Other Titles: | Kantorovich-Stancu type Lototsky-Chlodowsky operators |
Authors: | Кутлу, Ш. Карслі, Х. Ташделен Єшилдал, Ф. |
Keywords: | апроксимація швидкість збіжності теорема Коровкіна оператор Лотоцького-Хлодовського типу Канторовича-Станку |
Issue Date: | 2024 |
Publisher: | Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника |
Citation: | Кутлу Ш. Оператори Лотоцького-Хлодовського типу Канторовича-Станку / Ш. Кутлу, Х. Карслі, Ф. Ташделен Єшилдал // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 512-522. |
Abstract: | У цьому дослідженні ми визначаємо оператори Лотоцького-Хлодовського типу Канторовича-Станку та отримуємо деякі властивості апроксимації у зваженому просторі цих операторів. Крім того, ми доводимо результати типу Вороновської для операторів Лотоцького-Хлодовського типу Канторовича-Станку. |
URI: | http://hdl.handle.net/123456789/22386 |
Appears in Collections: | Т. 16, № 2 |
Files in This Item:
File | Description | Size | Format | |
---|---|---|---|---|
512-522.pdf | 123.78 kB | Adobe PDF | View/Open |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.