Please use this identifier to cite or link to this item:
http://hdl.handle.net/123456789/22381
Full metadata record
DC Field | Value | Language |
---|---|---|
dc.contributor.author | Боднар, Дмитро Ількович | - |
dc.contributor.author | Боднар, Оксана Степанівна | - |
dc.contributor.author | Дмитришин, Марта Василівна | - |
dc.contributor.author | Попов, Михайло Михайлович | - |
dc.contributor.author | Марцінків, Марія Володимирівна | - |
dc.contributor.author | Саламаха, Олег Богданович | - |
dc.date.accessioned | 2025-03-19T07:56:07Z | - |
dc.date.available | 2025-03-19T07:56:07Z | - |
dc.date.issued | 2024 | - |
dc.identifier.citation | Боднар Д. І. Дослідження збіжності деяких типів функціональних гіллястих ланцюгових дробів / Д. І. Боднар, О. С. Боднар, М. В. Дмитришин, М. М. Попов, М. В. Марцінків, О. Б. Саламаха // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 448-460. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.16.2.448-460 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/22381 | - |
dc.description.abstract | Проведено аналіз досліджень питання збіжності різних типів функціональних гіллястих ланцюгових дробів. Розглядаються гіллясті ланцюгові дроби з N гілками розгалуження та гіллясті ланцюгові дроби з нерівнозначними змінними. Дано означення і сформульовані, на наш погляд, характерні ознаки збіжності багатовимірних узагальнень C-, S-, g-, J-дробів як для гіллястих ланцюгових дробів загального вигляду з N гілками розгалуження так і гіллястих ланцюгових дробів з нерівнозначними змінними. Такі багатовимірні узагальнення неперервних дробів зустрічаються, зокрема, при розвиненні різних класів гіпергеометричних функцій багатьох змінних, зокрема, функцій Аппеля, Лаурічелли, Горна тощо. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника | uk_UA |
dc.subject | збіжність | uk_UA |
dc.subject | гіллястий ланцюговий дріб | uk_UA |
dc.subject | апроксимація раціональними функціями | uk_UA |
dc.title | Дослідження збіжності деяких типів функціональних гіллястих ланцюгових дробів | uk_UA |
dc.title.alternative | Research on the convergence of some types of functional branched continued fractions | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Appears in Collections: | Т. 16, № 2 |
Files in This Item:
File | Description | Size | Format | |
---|---|---|---|---|
448-460.pdf | 147.15 kB | Adobe PDF | View/Open |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.