Please use this identifier to cite or link to this item:
http://hdl.handle.net/123456789/22348
Title: | Глобальні розв'язки та їх гранична поведінка для параболічних включень з необмеженою правою частиною |
Other Titles: | Global solutions and their limit behavior for parabolic inclusions with an unbounded right-hand part |
Authors: | Капустян, Олексій Володимирович Безущак, Дмитро Ігорович Станжицький, Олександр Миколайович Король, Ігор Іванович |
Keywords: | м'який розв'язок слабкий розв'язок гранична множина напівгрупа |
Issue Date: | 2024 |
Publisher: | Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника |
Citation: | Капустян О. В. Глобальні розв'язки та їх гранична поведінка для параболічних включень з необмеженою правою частиною / О. В.Капустян, Д. І. Безущак, О. М. Станжицький, І. І. Король // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 414-426. |
Abstract: | Досліджено глобальну розв'язність для параболічних включень з напівнеперервною зверху багатозначною правою частиною більш ніж лінійного росту. Доведено теореми про існування глобальних м'яких розв'язків у різних фазових просторах. Досліджено граничні множини для отриманих глобальних розв'язків у відповідних фазових просторах. |
URI: | http://hdl.handle.net/123456789/22348 |
Appears in Collections: | Т. 16, № 2 |
Files in This Item:
File | Description | Size | Format | |
---|---|---|---|---|
414-426.pdf | 148.57 kB | Adobe PDF | View/Open |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.