Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/22336
Title: Поліноми на алгебраїчних многовидах
Other Titles: Polynomials on algebraic manifolds
Authors: Атамуратов, А. А.
Keywords: поліном
функція Гріна
поліноміальна апроксимація
алгебраїчна множина
Issue Date: 2024
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: Атамуратов А. А. Поліноми на алгебраїчних многовидах / А. А. Атамуратов // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 401-406.
Abstract: У цій статті ми досліджуємо поліноми від алгебраїчних підмноговидів A ⊂ C N , dim A = n , n ≤ N , з точки зору їх поліноміальних розширень в охоплюючий простір C N . Це важливо для спостереження екстремальної функції Гріна V ( z , K ) для компактної підмножини K ⊂ A .
URI: http://hdl.handle.net/123456789/22336
Appears in Collections:Т. 16, № 2

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
401-406.pdf95.52 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.