Please use this identifier to cite or link to this item:
http://hdl.handle.net/123456789/22335
Назва: | Про структуру гіллястих ланцюгових дробів |
Інші назви: | On structure of branched continued fractions |
Автори: | Антонова, Тамара Миколаївна |
Ключові слова: | голоморфна функція гіллястий ланцюговий дріб наближення раціональними функціями |
Дата публікації: | 2024 |
Видавництво: | Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника |
Бібліографічний опис: | Антонова Т. М. Про структуру гіллястих ланцюгових дробів / Т. М. Антонова // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 391-400. |
Короткий огляд (реферат): | У статті наведено огляд різних багатовимірних узагальнень неперервних дробів, які виникли при розв'язуванні задачі наближення функцій однієї чи багатьох змінних, включно з деякими гіпергеометричними функціями. Показано, що всі ці узагальнення можна розглядати як окремі випадки загального поняття гіллястого ланцюгового дробу, означення якого наведено у роботі. |
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): | http://hdl.handle.net/123456789/22335 |
Розташовується у зібраннях: | Т. 16, № 2 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
391-400.pdf | 109.79 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.