Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/22332
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorПожарська, Катерина Віталіївна-
dc.contributor.authorРоманюк, Анатолій Сергійович-
dc.contributor.authorРоманюк, Віктор Сергійович-
dc.date.accessioned2025-03-14T09:13:46Z-
dc.date.available2025-03-14T09:13:46Z-
dc.date.issued2024-
dc.identifier.citationПожарська К. В. Поперечники і ентропійні числа класів періодичних функцій однієї та багатьох змінних у просторі B q , 1 / К. В. Пожарська, А. С. Романюк, В. С. Романюк // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 351-366.uk_UA
dc.identifier.other10.15330/cmp.16.2.351-366-
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/22332-
dc.description.abstractОдержано точні за порядком оцінки ентропійних чисел і низки поперечників (колмогоровський, лінійний, тригонометричний та ортопоперечник) класів Соболєва та Нікольського-Бєсова періодичних функцій однієї та багатьох змінних у просторі B q , 1 , 1 < q < ∞ . Виявлено, що у багатовимірному випадку, на противагу одновимірному, встановлені оцінки відрізняються за порядком від відповідних оцінок у L q -просторі.uk_UA
dc.language.isoenuk_UA
dc.publisherПрикарпатський національний університет імені Василя Стефаникаuk_UA
dc.subjectклас Соболєваuk_UA
dc.subjectклас Нікольського-Бєсоваuk_UA
dc.subjectентропійне числоuk_UA
dc.subjectпоперечникuk_UA
dc.titleПоперечники і ентропійні числа класів періодичних функцій однієї та багатьох змінних у просторі B q , 1uk_UA
dc.title.alternativeWidths and entropy numbers of the classes of periodic functions of one and several variables in the space B q , 1uk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Appears in Collections:Т. 16, № 2

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
351-366.pdf186.41 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.