Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/22332
Title: Поперечники і ентропійні числа класів періодичних функцій однієї та багатьох змінних у просторі B q , 1
Other Titles: Widths and entropy numbers of the classes of periodic functions of one and several variables in the space B q , 1
Authors: Пожарська, Катерина Віталіївна
Романюк, Анатолій Сергійович
Романюк, Віктор Сергійович
Keywords: клас Соболєва
клас Нікольського-Бєсова
ентропійне число
поперечник
Issue Date: 2024
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: Пожарська К. В. Поперечники і ентропійні числа класів періодичних функцій однієї та багатьох змінних у просторі B q , 1 / К. В. Пожарська, А. С. Романюк, В. С. Романюк // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 351-366.
Abstract: Одержано точні за порядком оцінки ентропійних чисел і низки поперечників (колмогоровський, лінійний, тригонометричний та ортопоперечник) класів Соболєва та Нікольського-Бєсова періодичних функцій однієї та багатьох змінних у просторі B q , 1 , 1 < q < ∞ . Виявлено, що у багатовимірному випадку, на противагу одновимірному, встановлені оцінки відрізняються за порядком від відповідних оцінок у L q -просторі.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/22332
Appears in Collections:Т. 16, № 2

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
351-366.pdf186.41 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.