Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/22292
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorАсет, Б. Е.-
dc.contributor.authorАкгюн, М. А.-
dc.date.accessioned2025-03-13T09:13:29Z-
dc.date.available2025-03-13T09:13:29Z-
dc.date.issued2024-
dc.identifier.citationАсет Б. Е. Конформний солітон Річчі на тривимірних транс-Сасакянових многовидах відносно SVK зв'язності / Б. Е. Асет, М. А. Акгюн // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 1. - С. 246-258.uk_UA
dc.identifier.other10.15330/cmp.16.1.246-258-
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/22292-
dc.description.abstractУ цьому дослідженні ми адаптуємо зв’язність Схаутен-ван Кампена (SVK) до тривимірних транс-Сасакянових многовидів. Також, ми розглядаємо напівсиметричні умови на тривимірних транс-Сасакянових многовидах відносно SVK зв'язності, що допускає конформний солітон Річчі.uk_UA
dc.language.isoenuk_UA
dc.publisherПрикарпатський національний університет імені Василя Стефаникаuk_UA
dc.subjectсолітон Річчіuk_UA
dc.subjectконформний солітон Річчіuk_UA
dc.subjectзв'язність Схаутен-ван Кампенаuk_UA
dc.subjectтривимірний транс-Сасакяновий многовидuk_UA
dc.titleКонформний солітон Річчі на тривимірних транс-Сасакянових многовидах відносно SVK зв'язностіuk_UA
dc.title.alternativeConformal Ricci Soliton on 3-dimensional trans-Sasakian manifolds with respect to SVK connectionuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Appears in Collections:Т. 16, № 1

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
246-258.pdf134.8 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.