Please use this identifier to cite or link to this item:
http://hdl.handle.net/123456789/22288
Full metadata record
DC Field | Value | Language |
---|---|---|
dc.contributor.author | Бартошек, К. | - |
dc.contributor.author | Пулка, М. | - |
dc.date.accessioned | 2025-03-12T12:49:38Z | - |
dc.date.available | 2025-03-12T12:49:38Z | - |
dc.date.issued | 2024 | - |
dc.identifier.citation | Бартошек К. Збіжність та моделювання центрованих квадратичних стохастичних операторів з ядрами / К. Бартошек, М. Пулка // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 1. - С. 215-229. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.16.1.215-229 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/22288 | - |
dc.description.abstract | У цій роботі ми розглядаємо клас центрованих квадратичних стохастичних операторів з ядрами. Ми доводимо, що в цьому класі центрований квадратичний стохастичний оператор з ядром майже напевно збігається в L 2 з експоненціальною швидкістю до свого граничного розподілу. Ми пропонуємо схему апроксимації для цього класу квадратичних стохастичних операторів і описуємо три алгоритми для їх моделювання. Розглянуто детально приклад, де ядро є гуасівським. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника | uk_UA |
dc.subject | асимптотична стійкість | uk_UA |
dc.subject | змішаний нелінійний процес Маркова | uk_UA |
dc.subject | неоднорідний оператор Маркова | uk_UA |
dc.subject | квадратичний стохастичний оператор | uk_UA |
dc.title | Збіжність та моделювання центрованих квадратичних стохастичних операторів з ядрами | uk_UA |
dc.title.alternative | Convergence and simulation of centred kernel quadratic stochastic operators | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Appears in Collections: | Т. 16, № 1 |
Files in This Item:
File | Description | Size | Format | |
---|---|---|---|---|
215-229.pdf | 386.77 kB | Adobe PDF | View/Open |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.