Please use this identifier to cite or link to this item:
http://hdl.handle.net/123456789/22277
Full metadata record
DC Field | Value | Language |
---|---|---|
dc.contributor.author | Федуник-Яремчук, Оксана Володимирівна | - |
dc.contributor.author | Гембарська, Світлана Борисівна | - |
dc.contributor.author | Романюк, А. І. | - |
dc.contributor.author | Задерей, Петро Васильович | - |
dc.date.accessioned | 2025-03-12T08:50:29Z | - |
dc.date.available | 2025-03-12T08:50:29Z | - |
dc.date.issued | 2024 | - |
dc.identifier.citation | Федуник-Яремчук О. В. Апроксимаційні характеристики класів типу Нікольського-Бєсова періодичних функцій багатьох змінних у просторі B q , 1 / О. В. Федуник-Яремчук, С. Б. Гембарська, І. А. Романюк, П. В. Задерей // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 1. - С. 158-173. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.16.1.158-173 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/22277 | - |
dc.description.abstract | Одержано точні за порядком оцінки наближення періодичних функцій багатьох змінних із класів B Ω p , θ типу Нікольського-Бєсова їхніми східчастими гіперболічними сумами Фур'є у просторі B q , 1 . Норма у цьому просторі є більш сильною, ніж L q -норма. В розглянутих ситуаціях наближення згаданими сумами Фур'є реалізують порядки найкращих наближень поліномами з "номерами" гармонік зі східчастого гіперболічного хреста. Встановлено також точні за порядком оцінки колмогоровських, лінійних та тригонометричних поперечників класів B Ω p , θ у просторі B q , 1 для деяких співвідношень між параметрами p і q . | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника | uk_UA |
dc.subject | клас типу Нікольського-Бєсова | uk_UA |
dc.subject | найкраще наближення | uk_UA |
dc.subject | східчасто-гіперболічна сума Фур'є | uk_UA |
dc.subject | поперечник | uk_UA |
dc.title | Апроксимаційні характеристики класів типу Нікольського-Бєсова періодичних функцій багатьох змінних у просторі B q , 1 | uk_UA |
dc.title.alternative | Approximation characteristics of the Nikol'skii-Besov-type classes of periodic functions of several variables in the space B q , 1 | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Appears in Collections: | Т. 16, № 1 |
Files in This Item:
File | Description | Size | Format | |
---|---|---|---|---|
158-173.pdf | 186.99 kB | Adobe PDF | View/Open |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.