Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/22270
Назва: Аналіз стабільності типу Улама для узагальнених диференціальних рівнянь з пропорційними дробовими похідними
Інші назви: Ulam type stability analysis for generalized proportional fractional differential equations
Автори: Хрістова, С.
Аббас, М. І.
Ключові слова: узагальнена пропорційна дробова похідна
функція Міттаг-Лефлера
стійкість типу Улама
Дата публікації: 2024
Видавництво: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Бібліографічний опис: Хрістова С. Аналіз стабільності типу Улама для узагальнених диференціальних рівнянь з пропорційними дробовими похідними / С. Хрістова, М. І. Аббас // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 1. - С. 114-127.
Короткий огляд (реферат): Основною метою даної роботи є відповідне визначення кількох типів стійкості Улама для нелінійного дробового диференціального рівняння з узагальненою пропорційною дробовою похідною типу Рімана-Ліувіля. У нових визначеннях початкові значення розв’язків даного рівняння та відповідної нерівності не можуть збігатися, але вони мають бути достатньо близькими. Отримано деякі достатні умови для трьох типів стійкості Улама для досліджуваних рівнянь, а саме стійкості Улама-Хайєрса, стійкості Улама-Хайєрса-Рассіаса та узагальненої стійкості Улама-Хайєрса-Рассіаса. Деякі з них застосовуються для дробового узагальнення біологічної моделі
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/22270
Розташовується у зібраннях:Т. 16, № 1

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
114-127.pdf224.66 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.