Please use this identifier to cite or link to this item:
http://hdl.handle.net/123456789/22201
Full metadata record
DC Field | Value | Language |
---|---|---|
dc.contributor.author | Дмитришин, Роман Іванович | - |
dc.contributor.author | Луців, І.-А. | - |
dc.contributor.author | Дмитришин, Мар'ян Іванович | - |
dc.date.accessioned | 2025-03-06T08:22:20Z | - |
dc.date.available | 2025-03-06T08:22:20Z | - |
dc.date.issued | 2024 | - |
dc.identifier.citation | Дмитришин Р. І. Про аналітичне розширення гіпергеометричної функції Горна H4 / Р. І. Дмитришин, І.-А. Луців, М. І. Дмитришин // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 1. - С. 32-39. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.16.1.32-39 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/22201 | - |
dc.description.abstract | У статті досліджено нові області збіжності гіллястих ланцюгових дробових розвинень гіпергеометричної функції Горна H 4 з дійсними та комплексними параметрами. За допомогою PC методу встановлено аналітичні розширення деяких функцій у досліджені області збіжності. Для ілюстрації цього наприкінці наведено кілька прикладів. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника | uk_UA |
dc.subject | гіллястий ланцюговий дріб | uk_UA |
dc.subject | гіпергеометрична функція Горна | uk_UA |
dc.subject | апроксимація раціональними функціями | uk_UA |
dc.subject | аналітичне продовження | uk_UA |
dc.title | Про аналітичне розширення гіпергеометричної функції Горна H4 | uk_UA |
dc.title.alternative | On the analytic extension of the Horn's hypergeometric function H4 | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Appears in Collections: | Т. 16, № 1 |
Files in This Item:
File | Description | Size | Format | |
---|---|---|---|---|
032-039.pdf | 105.44 kB | Adobe PDF | View/Open |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.