Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/22201
Title: Про аналітичне розширення гіпергеометричної функції Горна H4
Other Titles: On the analytic extension of the Horn's hypergeometric function H4
Authors: Дмитришин, Роман Іванович
Луців, І.-А.
Дмитришин, Мар'ян Іванович
Keywords: гіллястий ланцюговий дріб
гіпергеометрична функція Горна
апроксимація раціональними функціями
аналітичне продовження
Issue Date: 2024
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: Дмитришин Р. І. Про аналітичне розширення гіпергеометричної функції Горна H4 / Р. І. Дмитришин, І.-А. Луців, М. І. Дмитришин // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 1. - С. 32-39.
Abstract: У статті досліджено нові області збіжності гіллястих ланцюгових дробових розвинень гіпергеометричної функції Горна H 4 з дійсними та комплексними параметрами. За допомогою PC методу встановлено аналітичні розширення деяких функцій у досліджені області збіжності. Для ілюстрації цього наприкінці наведено кілька прикладів.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/22201
Appears in Collections:Т. 16, № 1

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
032-039.pdf105.44 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.