Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/21922
Назва: Розвиток творчого мислення на уроках історії засобами онлайн-ігор
Автори: Заяць, Валентина Андріївна
Ключові слова: історична освіта, онлайн-ігри, творче мислення, навчальні ігри, креативність, Нова українська школа (НУШ)
Дата публікації: чер-2023
Видавництво: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Бібліографічний опис: Заяць В.А. Розвиток творчого мислення на уроках історії засобами онлайн-ігор. Івано-Франківськ, 2023. 74 с.
Короткий огляд (реферат): Метою дослідження є синтетичний аналіз та комплексне вивчення інтерактивних онлайн-ігор, що забезпечують активізацію творчості та креативності особистості, а також методичні прийоми впровадження таких ігор вчителем історії у практичній діяльності. У роботі з’ясовано особливості формування креативного мислення учнів онлайн-засобами. Розглянуто сутність, види та прийоми навчальних ігор, що може застосувати вчитель-історик в умовах дистанційного та змішаного навчання. Проаналізовано методику практичного використання онлайнових ігрових технологій, що спрямовані розвинути творчі здібності особистості на уроках з історії. Наукова новизна бакалаврської роботи полягає у спробі автора систематизувати інформацію та комплексно проаналізувати педагогічний досвід з проблематики формування креативного мислення учнів середньої школи за допомогою онлайн-ресурсів, їхнє використання на уроках історії. У роботі вперше структуровано та проілюстровано онлайн-засоби, що покликані розвивати креативність та творчість особистості з предметів «історія України», та «всесвітня історія»
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/21922
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи студентів, магістрантів, аспірантів (ФІПМВ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Заяць_Галицька-Дідух.pdf1.62 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.