Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/20894
Назва: Порівняльний аналіз завадостійкості каналу передачі інформації вторинних радіолокаційних систем
Автори: Свид, Ірина Вікторівна
Воргуль, І. Ю.
Старокожев, С. В.
Ткач, М. Г.
Мальцев, О. С.
Шевцов, І. О.
Ключові слова: вторинні радіолокаційні системи
літаковий відповідач
одноканальна система масового обслуговування з відмовами
навмисні завади
ненавмисні завади
внутрисистемні завади
завадостійкість
Дата публікації: 2022
Бібліографічний опис: Свид, І. ., Воргуль, І. ., Старокожев, С. ., Ткач, М. ., Мальцев, О. ., Шевцов, І. . Порівняльний аналіз завадостійкості каналу передачі інформації вторинних радіолокаційних систем. Радіотехніка, 2022. - №1(208), 44–54.
Короткий огляд (реферат): У роботі наведено оцінку завадостійкості каналу передачі сигналів запиту та каналу відповіді польотної інформації вторинних радіолокаційних систем у складі літакових відповідачів. Розглянута система являє собою відкриту одноканальну систему масового обслуговування з відмовами при дії в каналі запиту навмисних і ненавмисних або корельованих і некорельованих (внутрісистемних) завад та наземних приймачів, що здійснюють прийом, обробку та декодування польотної інформації за наявності в каналі прийому флуктуаційних та внутрісистемних завад. Наведено результати оцінки завадостійкості літакового відповідача як коефіцієнта готовності літакового відповідача при дії внутрісистемних і навмисних завад. Показано, що принцип побудови літакового відповідача та принцип обслуговування сигналів запиту та передачі польотної інформації не дозволяє забезпечити допустимі ймовірності отримання польотних даних на наземних пунктах управління.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/20894
Розташовується у зібраннях:Статті та тези (ФТФ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
257176-Текст статті-591775-1-10-20220521.pdf502.33 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.