Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/20079
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Гой, Тарас Петрович | - |
dc.date.accessioned | 2024-07-29T08:41:33Z | - |
dc.date.available | 2024-07-29T08:41:33Z | - |
dc.date.issued | 2000 | - |
dc.identifier.citation | Гой Т. П. Задача з нелокальними двоточковими умовами для системи рівнянь з частинними похідними і змінними коефіцієнтами // Вісник Прикарпатського університету. Серія: Математика. Фізика. - Івано-Франківськ. - 2000. - Вип. 1. – С. 32-41. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/20079 | - |
dc.description.abstract | Досліджено задану з нелокальними двоточковими умовами для одного класу систем лінійних рівнянь з частинними похідними та змінними коефіцієнтами у циліндричній області. Для майже всіх (відносно міри Лебега) параметрів задачі встановлено умови існування єдиного класичного розв'язку. | uk_UA |
dc.language.iso | uk_UA | uk_UA |
dc.publisher | Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника | uk_UA |
dc.title | Задача з нелокальними двоточковими умовами для системи рівнянь з частинними похідними і змінними коефіцієнтами | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | № 1 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
Гой Т.П.С.32-41.pdf | 334.04 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.