Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/20074
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Василишин, Павло Богданович | - |
dc.contributor.author | Пташник, Богдан Йосипович | - |
dc.date.accessioned | 2024-07-29T07:38:24Z | - |
dc.date.available | 2024-07-29T07:38:24Z | - |
dc.date.issued | 2000 | - |
dc.identifier.citation | Василишин П. Б., Пташник Б. Й. Багатоточкова задача для неізотропних безтипних диференціальних рівнянь з частинними похідними зі сталими коефіцієнтами // Вісник Прикарпатського університету. Серія: Математика. Фізика. - Івано-Франківськ. - 2000. - Вип. 1. – С. 3-13. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/20074 | - |
dc.language.iso | uk_UA | uk_UA |
dc.publisher | Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника | uk_UA |
dc.title | Багатоточкова задача для неізотропних безтипних диференціальних рівнянь з частинними похідними зі сталими коефіцієнтами | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | № 1 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
Василишин П.Б., Пташник Б.Й. С.3-13.pdf | 346.07 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.