Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/20030
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Федак, Іван Васильович | - |
dc.date.accessioned | 2024-07-23T08:55:42Z | - |
dc.date.available | 2024-07-23T08:55:42Z | - |
dc.date.issued | 2007 | - |
dc.identifier.citation | Федак І. В. Мимобіжні послідовності ірраціональних чисел // Вісник Прикарпатського університету. Серія: Математика. Фізика. - Івано-Франківськ. - 2007. - Вип. 3. – С. 36-38. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/20030 | - |
dc.description.abstract | Введено поняття мимобіжних послідовностей ірраціональних чисел. Доведені теореми про необхідні й достатні умови існування таких послідовностей. | uk_UA |
dc.language.iso | uk_UA | uk_UA |
dc.publisher | Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника | uk_UA |
dc.subject | послідовності ірраціональних чисел | uk_UA |
dc.subject | необхідні й достатні умови | uk_UA |
dc.title | Мимобіжні послідовності ірраціональних чисел | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | № 3 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
І.В. Федак С.36-38.pdf | 131.77 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.