Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/1945
Назва: | On representation of semigroups of inclusion hyperspaces |
Інші назви: | On representation of semigroups of inclusion hyperspaces |
Автори: | Gavrylkiv, Volodymyr |
Дата публікації: | 2010 |
Видавництво: | Carpathian Mathematical Publications |
Бібліографічний опис: | Gavrylkiv V. On representation of semigroups of inclusion hyperspaces, Carpathian Math. Publ. 2(1) (2010), 24-34. |
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): | http://hdl.handle.net/123456789/1945 |
Розташовується у зібраннях: | Статті та тези (ФМІ) |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
representation.pdf | 513.94 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.