Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/1942
Назва: Extending binary operations to functor-spaces
Інші назви: Extending binary operations to functor-spaces
Автори: Gavrylkiv, Volodymyr
Banakh, Taras
Дата публікації: 2009
Бібліографічний опис: Banakh T., Gavrylkiv V. Extending binary operations to functor-spaces, Carpathian Math. Publ. 1(2) (2009), 113-126.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/1942
Розташовується у зібраннях:Статті та тези (ФМІ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
bangav4.pdf508.59 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.