Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/18796
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorНикорович, Святослав Ігорович-
dc.contributor.authorНикифорчин, Олег Ростиславович-
dc.date.accessioned2024-02-13T09:12:10Z-
dc.date.available2024-02-13T09:12:10Z-
dc.date.issued2023-
dc.identifier.citationНикорович С. І. Метрика і топологія на частково упорядкованій множині компактних псевдоультраметрик / С. І. Никорович, О. Р. Никифорчин // Карпатські математичні публікації. - 2023. - Т. 15. - № 2. - С. 321-330.uk_UA
dc.identifier.other10.15330/cmp.15.2.321-330-
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/18796-
dc.description.abstractДвома способами ми впроваджуємо метрики на множині всіх псевдоультраметрик, що не перевищують даної компактної псевдоультраметрики на деякій фіксованій множині, і доводимо, що отримані метрики компактні і топологічно еквівалентні. Для цього ми характеризуємо множини, які є підграфіками вказаних псевдоультраметрик, і до їх сукупності застосовуємо метрику Гаусдорфа. Доведено, що метрика рівномірної збіжності є граничним випадком метрик, означених через підграфіки. Показано, що множина всіх псевдоультраметрик, що не перевищують даної компактної псевдоультраметрики, з індукованою топологією є лоусоновою компактною гаусдорфовою верхньою напівґраткою.uk_UA
dc.language.isoenuk_UA
dc.publisherПрикарпатський національний університет імені Василя Стефаникаuk_UA
dc.subjectкомпактuk_UA
dc.subjectпідграфікuk_UA
dc.subjectпсевдоультраметрикаuk_UA
dc.titleМетрика і топологія на частково упорядкованій множині компактних псевдоультраметрикuk_UA
dc.title.alternativeMetric and topology on the poset of compact pseudoultrametricsuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Т. 15, № 2

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
6869-PDF файл-20635-1-10-20230803.pdf134.23 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.