Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/18365
Назва: Гейміфікація освітнього процесу як засіб реалізації компетентнісного підходу на заняттях історії
Автори: Перегінець, Олександр Іванович
Ключові слова: гейміфікація, інформаційно-комунікаційні технології, ігрове навчання, ігрові педагогічні технології, настільні ігри, відеоігри, навчальні сервіси та веб-платформи, компетентнісний підхід, історична освіта, нормативно-правове та навчально-методичне забезпечення освіти.
Дата публікації: 8-січ-2024
Видавництво: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Бібліографічний опис: Перегінець О.І. Гейміфікація освітнього процесу як засіб реалізації компетентнісного підходу на заняттях історії / кафедра історії України і методики викладання історії. Івано-Франківськ, 2023. 119 с.
Короткий огляд (реферат): У дипломній роботі на основі напрацювань зарубіжних і вітчизняних фахівців досліджено умови формування та розвитку гейміфікації – технології використання елементів гри у неігровому середовищі. З’ясовано шляхи поширення даної новації в освітній сфері. Актуальність даної роботи обумовлена проблемою використання елементів геймізації на заняттях історії та їх впливом на формування важливих для сучасного здобувача освіти умінь, цінностей, переконань та навичок, передбачених компетентнісним підходом до навчання. Здійснено комплексний огляд нормативно-правової та навчально-методичної бази, що регулює утвердження компетентнісного навчання та змісту вітчизняної освіти. Окреслено дефініцію гейміфікації і компетентнісного навчання в освіті та простежено взаємозв’язок цих компонентів. Основну увагу зосереджено на вивченні та класифікації інструментів ігровізації, використання яких слугує засобом формування практичних здібностей учасників освітнього процесу. Розкрито зміст загальних та предметних (історичних) компетентностей. Продемонстровано методику їх формування за допомогою елементів гейміфікації.
Опис: У дипломній роботі на основі напрацювань зарубіжних і вітчизняних фахівців досліджено умови формування та розвитку гейміфікації – технології використання елементів гри у неігровому середовищі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/18365
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи студентів, магістрантів, аспірантів (ФІПМВ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Перегінець О. Дипломна робота. 2023 р..pdf2.12 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.