Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/18361
Title: Українська пісенно-музична культура в Галичині (кінець ХІХ ст. – 1939 р.)
Authors: Костецька, Марта Олександрівна
Keywords: музична культура, Галичина, січові стільці, хорове мистецтво, театральне мистецтво.
Issue Date: 8-Jan-2024
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: Костецька М.О. Українська пісенно-музична культура в Галичині (кінець ХІХ ст. – 1939 р.) / кафедра історії України і методики викладання історії. Івано-Франківськ, 2023. 109 с.
Abstract: На основі опрацьованих джерельних та історіографічних матеріалів у дипломній роботі висвітлено стан розвитку музичної культури Галичини, особливості пісенної творчості січових стрільців та основні аспекти розвитку хорового та театрального мистецтва краю. Актуальність теми полягає в популяризації культири даного регіону, розкриття його минулого та внесок видатних людей,композиторів,співаків в музичний доробок Галичини. Проводилося поглиблене вивчення пісенної творчості січового стрілецтва ,що відображує боротьбу нашої країни за незалежність та відновлення національної державності під час Першої світової війни та подальшої революційної діяльності. Здійснено комплексну характеристику діяльності таких відомих композиторів як – Микола Лисенко, Нестор Нижанківський, Денис Січинський, Василь Барвінський та інші. Продемонстровано та розкрито методику використання матеріалів досліджуваної теми на уроках історії.
Description: На основі опрацьованих джерельних та історіографічних матеріалів у дипломній роботі висвітлено стан розвитку музичної культури Галичини, особливості пісенної творчості січових стрільців та основні аспекти розвитку хорового та театрального мистецтва краю.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/18361
Appears in Collections:Наукові роботи студентів, магістрантів, аспірантів (ФІПМВ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Костецька М. Дипломна робота. 2023 р..pdf1.56 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.