Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/17690
Назва: Новий погляд на розвиток soft skills задопомогою дебатних технологій
Інші назви: New Look at Soft Skills Development Through Debate Technology
Автори: Близнюк, Тетяна Олександрівна
Ключові слова: дебатні технології
формати дебатів
вчителі початкової школи
студенти педагогічного факультету
Дата публікації: 2023
Видавництво: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Бібліографічний опис: Близнюк Т. О. Новий погляд на розвиток soft skills задопомогою дебатних технологій / Т. О. Близнюк // Журнал Прикарпатського університету імені Василя Стефаника. - 2023. - Т. 10. - № 3. - С. 145-153.
Короткий огляд (реферат): У статті висвітлено теоретичні та практичні аспекти актуальної сучасної проблеми розвитку soft skills вчителів початкової школи шляхом активізації дискусії на заняттях. Сучасне суспільство вимагає від фахівців не лише глибоких знань у своїх областях, а й вміння ефективно спілкуватися та взаємодіяти з іншими. Дебатні технології сприяють розвитку навичок аргументації, вміння слухати, реагувати на аргументи опонентів та висловлювати свої думки чітко та переконливо. Розвиток гнучких навичок за допомогою технології дебатів – це сучасний та інноваційний підхід до вдосконалення основних навичок міжособистісного спілкування. Представлений підхід поєднує традиційну практику використання дебатів із сучасними технологіями з метою забезпечення більш привабливої та ефективної реалізації навчального процесу. Автор аналізує проблему з двох ракурсів: розвитку у soft skills студентів – майбутніх учителів початкової школи, з одного боку, та педагогічного потенціалу дебатів в цьому контексті, з іншого. Узагальнено визначення понять «м’які навички» та «тверді навички», окреслено чинники ефективного застосування дебатних технологій. Дослідниця довела, що вміння організовувати захоплюючу дискусію з різних навчальних курсів в університеті є характерною рисою професійної компетентності педагога-новатора, оскільки сприяє розвитку ключових навичок студентів. Формування останніх відбувається як при навчанні окремих дисциплін, так і в процесі інтеграції предметів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/17690
Розташовується у зібраннях:Т. 10, № 3

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
7170-Текст статті-21403-1-10-20231019.pdf736.56 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.