Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/15565
Title: Методика формування в молодших школярів компетенції вивчення англійської мови за допомогою аудіювання та читання текстів
Other Titles: The method of forming junior high school efl learners’ competence in listening to and reading texts
Authors: Романишин, Ігор Михайлович
Яців, Світлана Остапівна
Keywords: профільне навчання
іншомовна діяльність
автентичне мовлення
монологічне мовлення
Issue Date: 2022
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: Романишин І. М. Методика формування в молодших школярів компетенції вивчення англійської мови за допомогою аудіювання та читання текстів / І. М. Романишин, С. О. Яців // Гірська школа Українських Карпат. - 2022. - № 26. - С. 145-151.
Abstract: Стаття присвячена проблемі формування в молодших школярів компетенції вивчення англійської мови за допомогою аудіювання та читання текстів. Автори розкривають теоретичні аспекти вивчення англійської мови та її місце і роль у сучасній освіті. Визначено основні завдання та зміст профільного навчання; досліджено методики читання та аудіювання текстів. Зроблено висновок, що профілізація школи на сьогоднішній день є одним із важливих напрямів модернізації української загальної освіти. Уведення профільного навчання у молодших (1-4- х) класах загальноосвітніх навчальних закладів зумовлено сучасними тенденціями розвитку національної освіти, соціальним замовленням до школи з боку держави та суспільства, соціально-економічним і соціально-культурним розвитком України, а також аналізом позитивного досвіду шкільної освіти зарубіжних країн. Теоретичною базою впровадження профільного навчання є низка освітніх документів: закони України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, Концепція профільного навчання у молодшій школі, Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти, Концепція «Нова українська школа» та інші нормативно-правові документи. Основні теоретичні напрацювання вітчизняних і зарубіжних учених з урахуванням практичного досвіду в організації навчання школярів молодших класів утілено в Концепції профільного навчання в початковій школі. Наголошено, що сучасній українській школі, як ніколи, потрібні ініціативні, творчі, професійні педагоги, готові до постійної самоосвіти та саморозвитку, пошуку ефективних форм навчання, орієнтованих на використання інноваційних педагогічних технологій у галузі вивчення іноземної мови, тому успішна реалізація предметно-орієнтованого навчання учнів початкової школи (створення нормативно-правової бази, навчально-методичного забезпечення тощо) потребує системної та ефективної співпраці керівників освіти, науковців та всіх учасників навчально-виховного процесу.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/15565
Appears in Collections:№ 26

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
6583-Текст статті-19170-1-10-20230227.pdf287.52 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.