Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/12774
Назва: Формування «м’яких навичок» у майбутніх спортсменів та викладачів фізичної культури
Інші назви: Soft Skills Formation of Future Athletes and Physical Education Teachers
Автори: Кондур, Оксана Созонтівна
Михайлишин, Галина Йосипівна
Серман, Леся Ігорівна
Ключові слова: «м’які навички»
спортсмен
професійна підготовка
професійна діяльність
освітні компоненти
учитель фізичної культури
Дата публікації: 2022
Видавництво: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Бібліографічний опис: Кондур О. З. Формування «м’яких навичок» у майбутніх спортсменів та викладачів фізичної культури / О. З. Кондур, Г. Й. Михайлишин, Л. І. Серман // Журнал Прикарпатського університету імені Василя Стефаника. - 2022. - Т. 9. - № 1. - С. 27-36.
Короткий огляд (реферат): Проведено теоретичне та експериментальне дослідження умов формування «м’яких навичок» майбутніх спортсменів і вчителів фізичної культури у закладі вищої освіти. Розкрито зміст та особливості формування «м’яких навичок» фахівця-професіонала. Визначено місце «м’яких навичок» у професійній структурі особистості спортсмена і викладача та роль у здійснені фахової діяльності. За критерії сформованості «м’яких навичок» у студентів університету спеціальності «Фізична культура і спорт» обрано: комплексне багаторівневе розв'язання проблем; критичне мислення; креативність; управління людьми; співпрацю з іншими; емоційний інтелект; судження і прийняття рішень; клієнтоорієнтованість; вміння вести переговори; когнітивна гнучкість; стресостійкість; ефективний пошук роботи. Рівні сформованості «м’яких навичок» проранжовано за ступенем виявлення на початковий, низький, середній і високий. З допомогою цих показників експериментально перевірено умови для ефективного формування «м’яких навичок» сучасних студентів у сфері фізичного виховання та спорту закладів вищої освіти. Рекомендовано освітні компоненти професійної підготовки освітньої програми доповнити темами, які сприятимуть формуванню «м’яких навичок». Обґрунтовано важливість орієнтувати студентів на участь у тренінгах з «м’яких навичок», а також виховувати у них потребу самовдосконалення, оскільки «м’які навички» є вирішальними для випускників у працевлаштуванні та розвитку кар’єри в умовах глобалізації.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/12774
Розташовується у зібраннях:Т. 9, № 1

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
6166-Текст статті-17376-1-10-20220801.pdf589.77 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.