Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/12090
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Андрусяк, Ірина Павлівна | - |
dc.contributor.author | Філевич, Петро Васильович | - |
dc.date.accessioned | 2022-03-23T12:35:41Z | - |
dc.date.available | 2022-03-23T12:35:41Z | - |
dc.date.issued | 2014 | - |
dc.identifier.citation | Андрусяк І. П. Радіальні граничні значення лакунарних степеневих рядів / І. П. Андрусяк, П. В. Філевич // Карпатські математичні публікації. - 2014. - Т. 6. - № 1. - С. 4-7. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.6.1.4-7 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/12090 | - |
dc.description.abstract | Підсилено теорему Мак-Лейна про граничні значення лакунарних степеневих рядів. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | аналітична функція | uk_UA |
dc.subject | асимптотичне значення | uk_UA |
dc.subject | лакунарний степеневий ряд | uk_UA |
dc.subject | радіальне граничне значення | uk_UA |
dc.title | Радіальні граничні значення лакунарних степеневих рядів | uk_UA |
dc.title.alternative | Radial boundary values of lacunary power series | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 6, № 1 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
1328-PDF файл-2808-1-10-20191117.pdf | 118.3 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.