Please use this identifier to cite or link to this item:
http://hdl.handle.net/123456789/11235
Full metadata record
DC Field | Value | Language |
---|---|---|
dc.contributor.author | Кім, Джі Ін | - |
dc.date.accessioned | 2021-11-24T08:07:17Z | - |
dc.date.available | 2021-11-24T08:07:17Z | - |
dc.date.issued | 2021 | - |
dc.identifier.citation | Кім Джі Ін. Застосування регулярності зрізів до функцій дуальної кватерніонної змінної / Джі Ін Кім // Карпатські математичні публікації. - 2021. - Т. 13. - № 2. - С. 298-304. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.13.2.298-304 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/11235 | - |
dc.description.abstract | У цій статті ми презентуємо алгебраїчні властивості дуальних кватерніонів і визначаємо регулярність зрізів функції дуальної кватерніонної змінної. Оскільки добуток дуальних кватерніонів є некомутативним, то регулярність зрізів виводиться двома способами. Після цього ми розглядаємо рівняння Коші-Рімана та степеневі ряди, що відповідають дуальним кватерніонам. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | дуальне число | uk_UA |
dc.subject | рівняння Коші-Рімана | uk_UA |
dc.subject | аналіз Кліффорда | uk_UA |
dc.subject | кватерніон | uk_UA |
dc.title | Застосування регулярності зрізів до функцій дуальної кватерніонної змінної | uk_UA |
dc.title.alternative | Application of slice regularity to functions of a dual-quaternionic variable | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Appears in Collections: | Т. 13, № 2 |
Files in This Item:
File | Description | Size | Format | |
---|---|---|---|---|
4373-PDF файл-12433-2-10-20211117.pdf | 101.4 kB | Adobe PDF | View/Open |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.