Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/11117
Title: Правнича освіта у закладах вищої освіти МВС України: Pro E Contra
Other Titles: Legal Education In Higher Educational Establishments Of The Ministry Of Internal Affairs Of Ukraine: Pro E Contra
Authors: Нікітіна, Юлія Дмитрівна
Балан, Ю. Р.
Лащук, Наталія Романівна
Keywords: вища освіта
правнича освіта
навчальні заклади зі специфічними умовами навчання
підготовка за спеціальністю «Правознавство»
Issue Date: 2020
Publisher: ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"
Citation: Нікітіна Ю. Д., Балан Ю. Р., Лащук Н. Р. Правнича освіта у закладах вищої освіти МВС України: Pro E Contra // Актуальні проблеми вдосконалення чинного законодавства України. - 2020.- №54.- С. 139-149.
Abstract: У статті розглянуті аргументи за і проти щодо можливості підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Право» у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання у таких варіантах: 1) можливість здійснен­ня підготовки за спеціальністю, виключно «Правоохоронна діяльність» і лише слідчих, дізнавачів, оперативних працівників, криміналістів для потреб націо­нальної поліції чи інших органів державної влади; 2) можливість здійснення підготовки за спеціальністю, виключно «Правоохоронна діяльність» слідчих, дізнавачів, оперативних працівників, криміналістів для потреб національної по­ліції чи інших органів державної влади, а за кошти фізичних та юридичних осіб «широкопрофільних» юристів за спеціальністю «Право»; 3) можливість здійс­нення підготовки як за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» так і «Право» слідчих, дізнавачів, оперативних працівників, криміналістів для потреб націо­нальної поліції чи інших органів державної влади, а за кошти фізичних та юри­дичних осіб «широкопрофільних» юристів за спеціальністю «Право». Констатовано, що навчання правників у закладах вищої освіти зі специфіч­ними умовами навчання не тільки можливе, але й доцільне. Законодавче обме­ження кола навчальних закладів, що можуть навчати правників веде до відсут­ності конкуренції, а конкуренція є запорукою підвищення якості.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/11117
Appears in Collections:№ 54

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
5087-Текст статті-11940-1-10-20210622.pdf4.26 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.